Tesis, Bina Temizlik Hizmetleri

Günümüzde hijyen, bir yaşam kalitesi göstergesidir. Hedefimiz, uzman temizlik personelimizle müşterimizin iş ve yaşam alanlarına temizlik, sağlık ve ferahlık getirerek yaşam kalitesini arttırmaktır.

AND Hizmet, uzmanlık ve donanım gerektiren en karmaşık sahalarda dahi üstün hizmet vermekte, modern çağın bütün getirilerini kullanarak küresel standartlara uyumlu ve doğayla barışık temizlik hizmetleri sağlamaktadır.

Evde Bakım Hizmetleri

Evde Sağlık, gerek teşhis ve tedavi sonrası bakım sürecinde, gerek kronik bir hastalığın takibinde, gerekse herhangi bir sağlık problemi olmaksızın koruyucu sağlık ve tetkik hizmetlerinin verilmesi süreçlerinde, ihtiyaç sahiplerine kendi ortamlarında sağlık bakımı hizmetlerinin verilmesidir.

Evde Sağlık hizmetinde amaç,  günlük yaşam şartlarını en az etkileyerek en doğru tedaviye ulaşmak yolu ile hastalığın ve yetersizliğin etkilerini en aza indirmek ve aynı zamanda hastanın yaşam kalitesini yükseltmektir. Bu hizmet ayrıca; evde kalmayı tercih eden ve tedavisi, bakımı devam eden; ancak yakın aile çevresi ve arkadaşları tarafından bakımı gerçekleştirilemeyenler için gereklidir.

Personel Destek Hizmetleri

Bugün iş dünyamızdaki çok az şirket, hizmet ve destek ihtiyaçlarının karşılanması için günlük ne kadar zaman ve kaynak gerektiği konusunda net bir görüşe sahiptir.

Pek çok insanın üzerinde uzlaştığı diğer bir konu, sürekli değişen ve giderek daha rekabetçi bir yapı kazanan iş dünyasında, firmaların kaynak ve zaman harcama lüksünün olmadığı. Her ne kadar, az sayıda şirket hizmet ve destek fonksiyonlarının önemli olduğunu kabul etse de, iyi işleyen bir hizmet çözümünün asıl amacı, personel konforunun ve müşteri sadakatinin sağlanmasıdır.

AND Hizmet tarafından her şirketin ihtiyaçlarına özel düzenlemelerle sunulan “Dönemsel Alt İşveren Hizmeti ”, şirketlerin günlük işleyişi içinde çeşitli destek çözümleri üretilmesi işidir.

Yüksek devir hızı olan personelin seçimiyle ilgili olarak ilan masraflarınızın ortadan kalkması, operasyonel iş yükünüzün azalması, yılın yoğun dönemlerinde süreli iş gücü kiralayarak müşterilerinize sunduğunuz hizmete farklılık katmanız sizin için önemli yararlardır.